Praca: Przedstawiciel handlowy

Dołącz do ekipy operatora Leon. Szukamy osoby na stanowisko

Przedstawiciel handlowy

Obowiązki:
- sprzedaż i doradztwo w terenie w zakresie usług operatora Leon,
- kontakt z klientami detalicznymi

Wymagania:
- samodzielność,
- dokładność,
- komunikatywność,
- prawo jazdy kategorii B,
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
- wysoka kultura osobista,

Oferujemy:
- umowa o pracę,
- praca w młodym zespole i przyjemnej atmosferze :)
- dofinansowanie kart Multisport i opcjonalne ubezpieczenie na życie

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na praca@leon.pl

W CV prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U. 2014 poz. 1182.)".

Ponadto, wysyłając CV wyrażasz dobrowolnie zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych przez Leon Sp. z o.o., również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych przez okres 6 m-cy od chwili zakończenia bieżącego procesu rekrutacji. Informacje o administratorze danych osobowych i sposobie przetwarzania danych osobowych znajdziesz na stronie www.leon.pl/rodo.