Praca w firmie Leon

Dołącz do zespołu Operatora Leon. Sprawdź, czy właśnie Ciebie szukamy...

REKRUTACJA ZAKOŃCZONA

Monter sieci i urządzeń telekomunikacyjnych.

Miejsce pracy: Rybnik i teren zasięgu sieci Leon (woj. śląskie)

Zakres obowiązków:
  • - Budowa i eksploatacja sieci komputerowych.
  • - Budowa światłowodowych linii napowietrznych.
  • - Wykonywanie światłowodowych instalacji abonenckich.
  • - Wykonywanie instalacji elektrycznych.
  • - Spawanie światłowodów.
  • - Wykonywanie pomiarów światłowodowych.
  • - Montaż i konfiguracja urządzeń i usług telekomunikacyjnych u abonentów (modemy, routery, etc.).

Wymagania:
  • - Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne, preferowane kierunki: elektryk, łącznościowiec, teleinformatyczne lub pokrewne.
  • - Podstawowa wiedza na temat urządzeń związanych z dostawą internetu.
  • - Mile widziana wiedza z zakresu technologii światłowodowej, spawanie światłowodów, obsługa spawarki światłowodowej.
  • - Brak przeciwwskazań do prac na wysokości powyżej 3m.
  • - Umiejętność instalacji i konfiguracji sprzętu sieciowego (modemy, routery).
  • - Zdolności manualno-techniczne.
  • - Komunikatywność,
  • - Umiejętność pracy samodzielnej jak i w zespole.
  • - Dyspozycyjność.
  • - Sumienność i dokładność.
  • - Prawo jazdy kat. B.
  • - Uprawienia SEP.

Oferujemy:
  • - Pracę stałą na pełny etat poprzedzoną obowiązkowym okresem próbnym.
  • - Stabilne wynagrodzenie.
  • - Pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku.
  • - Możliwość rozwoju zawodowego i poszerzenia kwalifikacji.

Osoby zainteresowane prosimy wysyłać list motywacyjny i CV na e-mail : biuro@leon.pl Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Oferta powinna zawierać CV, list motywacyjny oraz klauzulę o ochronie danych osobowych: