Diamenty Forbes dla Leona

Diamenty Forbes dla Leona

Diamenty Forbes 2020 dla leona

Operator Leon otrzymał tytuł Diamentu Forbes

W tegorocznej edycji rankingu miesięcznika biznesowego Forbes firma Leon Sp. z o.o. została wyróżniona statusem Diament Forbes.

Stabilny wzrost Leona

Status diamentu otrzymują firmy, które w ciągu trzech lat obrachunkowych osiągnęły średnie wzrosty o minimum 15%. W przypadku Leon Sp. z o.o. wartość ta została znacznie przekroczona, osiągnęła niemal 41%.

Leon - logo
Miejsce na liście
śląskiej
Miejsce na liście
ogólnopolskiej
FirmaSprzedaż 2018
(mln zł)
Zysk netto 2018
(mln zł)
Średnia ważona wzrostu
(%)
85843Leon Sp. z o.o.11,190,240,85

Dziękujemy za zaufanie

Tytuł Diamentu nie byłby możliwy bez naszych klientów. To oni dają nam energię do działania i są kluczem do sukcesu. Robimy bardzo dużo, żeby zasłużyć na zaufanie mieszkańców regionu i jak widać po wynikach, to się udaje. Dlatego dziękuję każdemu z naszych klientów, ten sukces był możliwy dzięki Państwu – komentuje Grzegorz Goik, prezes operatora Leon.

Podziękowania należą się też wszystkim pracownikom, to oni codzienną pracą budują zaufanie rosnącej liczby użytkowników usług Leona – dodaje G. Goik.

Największy w regionie

W 2020 roku z usług operatora Leon korzysta już ponad 17 000 gospodarstw domowych z regionu. Oznacza to, że codziennie dzięki Leonowi “ze światem łączy się” około 50 tys. osób. Dodatkowo operator obsługuje kilkaset firm i instytucji od najmniejszych mikro firm po spółki giełdowe i instytucje jak Urzędy Miast, szpitale, czy uczelnie wyższe.

Prócz Leona laureatami tegorocznej edycji Diamentów Forbes zostało 11 firm z Rybnika.

Share this post

Skip to content