Nowe kanały w Telewizji Leon

Nowe kanały w Telewizji Leon

Lista programów Telewizji Leon powiększyła się o nowe kanały, poniżej krótki opis nowości.

TVP DOKUMENT – kanał zawierający produkcje z gatunku factual entertainment, czyli rozrywkowe narracje o prawdziwym życiu, filmy przyrodnicze, podróżnicze, popularno-naukowe i biograficzne. Na antenie emitowane będą także klasyczne serie reportaży TVP. W ramach pasm opartych na zbiorach archiwalnych Telewizji Polskiej, przypomniana będzie również klasyka polskiej szkoły dokumentu i reportażu. Kanał w jakości HD jest dostępny we wszystkich pakietach. Numer kanału – 103.


TVP KOBIETA – to kanał o profilu ogólnym. Stacja kieruje swoją ofertę do kobiet. W ramówce kanału widzowie znajdą filmy, seriale, dokumenty, audycje rozrywkowe czy programy poradnikowe o zdrowiu, modzie, urodzie, urządzaniu wnętrz, gotowaniu i podróżach. Kanał w jakości HD jest dostępny we wszystkich pakietach. Numer kanału – 106.


SUPERSTACJA – to telewizja o charakterze informacyjno-rozrywkowym. W ramówce znajdują się stałe elementy, takie jak przegląd newsów z kraju i ze świata, eko-pogoda, oraz programy m.in. o tematyce historycznej, społecznej, kryminalnej, ekologicznej, świecie show-biznesu, a także codzienny talk-show. Kanał w jakości HD jest dostępny w pakietach GO i PLUS. Numer kanału – 22.


UKRAINA 24 -to kanał informacyjno-analityczny, dostarcza najważniejsze informacje przez 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu. Kanał w jakości HD jest dostępny we wszystkich pakietach. Numer kanału – 166.

Wszystkie kanały i oferta dostępne są w zakładce https://www.leon.pl/telewizja-leon/

Share this post

Skip to content