Praca

Leon to ludzie

Ponad 20 lat temu w gronie kilku osób założyliśmy firmę Leon. Połączyła nas wspólna pasja, profesjonalizm i koleżeństwo. Dziś Leon to blisko 100 osób i wciąż stawiamy na te wartości. Doświadczenie, zaangażowanie i współpraca w przyjaznej atmosferze to siła napędowa Leona.

Nieustannie się rozwijamy. Tworzymy nowe miejsca pracy, zatrudniamy ludzi z regionu, wierzymy w siłę lokalności. W tym miejscu znajdziesz nasze aktualne oferty pracy, jeśli czujesz, że spełniasz kryteria i chcesz dołączyć do największego lokalnego operatora telekomunikacyjnego — wyślij zgłoszenie i DOŁĄCZ DO RODZINY LEONA!

Klienci o Leonie:

Od początku do końca obsługa na najwyższym poziomie. Poczynając od kontaktu z Biurem Obsługi, skończywszy na sprawnym, czystym montażu przeprowadzonym przez uprzejmych instalatorów.

Aktualne oferty pracy

Zakres obowiązków :

  • wykonywanie instalacji abonenckich
  • kontakt osobisty/telefoniczny z abonentami
  • konfiguracja sprzętu sieciowego (router, itp)
  • praca przede wszystkim na wysokości, używając zabezpieczeń

Wymagania

  • praktyczna znajomość konfiguracji komputerów oraz urządzeń sieciowych (np. router)
  • zdolność logicznego myślenia oraz szybkiego uczenia się
  • samodzielność
  • dokładność
  • komunikatywność
  • zdolność do pracy na wysokości
  • prawo jazdy kategorii B
  •  mile widziane uprawnienia SEP

Lokalizacja: Rybnik i teren zasięgu sieci Leon

Prosimy o przesłanie CV na adres mailowy: praca@leon.pl w temacie wiadomości podając nazwę stanowiska.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U. 2014 poz. 1182.)”.

Ponadto, wysyłając CV wyrażasz dobrowolnie zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych przez Leon Sp. z o.o., również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych przez okres 6 m-cy od chwili zakończenia bieżącego procesu rekrutacji. Informacje o administratorze danych osobowych i sposobie przetwarzania danych osobowych znajdziesz na stronie https://www.leon.pl/ochrona-danych-osobowych/.

  • Budowa linii światłowodowych

Wymagania

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne,
  • Dyspozycyjność.
  • Sumienność i dokładność.
  • Prawo jazdy kat. B. Zdolność do pracy na wysokości.
  • Mile widziane Uprawienia SEP

  • Praca stała na pełny etat
  • Stabilne wynagrodzenie
  • Praca w świetnej atmosferze w lokalnej firmie z ponad 20-letnim doświadczeniem
  • Możliwość rozwoju zawodowego i poszerzenia kwalifikacji
  • Wsparcie doświadczonych pracowników
  • Dofinansowanie ubezpieczenia grupowego
  • Dofinansowanie kart Multisport

Tworzymy zgraną grupę ludzi, dobra atmosfera i szacunek do pracowników stanowi jedną z głównych wartości. Naszą wizytówką są najwyższej  jakości usługi i kompetentni pracownicy. Takie połączenie pozwoliło stać się największym regionalnym operatorem. Otwieramy klientom cyfrowe okno na świat, aktywnie uczestniczymy w życiu i rozwoju regionu, tu płacimy podatki, wspieramy lokalne inicjatywy i sportowców.

Razem możemy więcej.