wyniki konkursu

Poniżej znajdziecie laureatów naszego pierwszego konkursu! Wszystkim uczestnikom dziękujemy za życzenia urodzinowe, a zwycięzcom gratulujemy. Jeżeli nie ma Cię wśród laureatów, nic straconego. Bawimy się cały rok! Już niebawem kolejne konkursy z nagrodami do zgarnięcia. 

I miejsce - nagroda główna

krzyż

Samsung Galaxy M21 i roczny abonament 'Taryfa L" telefonii komórkowej Leon odebrał Pan Wojciech Krymiec z Jastrzębia-Zdroju. Gratulujemy!

II miejsce

Podgrzewacz USB oraz zestaw gadżetów wygrywa Pani Barbara Kobus. Gratulujemy!

Co tu dużo pisać trzeba
Leon śmiga od "narodzin"!
Inne nety- przy Tym- gleba
Mogę spędzać wiele godzin
Czy pogoda jest do bani
Czy e- lekcje trza wysiedzieć,
Tutaj on-line każdej pani
no i panom chcę powiedzieć.
Przez kabelki wprost do domu
Spełniam obowiązki i przyjemności
Żadnego zakłócenia, nigdy, nikomu
Uwielbiam Leona- to tyle radości!
Dzięki wielkie za współpracę miłą
i kolejnych 20 lat niech tak pięknie przeminą:)

III miejsce                       IV miejsce

Podgrzewacz USB oraz zestaw gadżetów wygrywa Pan Mariusz Lange. Gratulujemy!

Mija lat dwadzieścia
Kiedy w naszym mieście pojawił się Leon
Mały kameleon.

Dwadzieścia lat temu to była sensacja
Która sprawiła
Że każda w mieście dysków stacja
Z internetem się połączyła

Drogi Leonie
Zielony kameleonie
Obyś w naszym Rybniku
Dalej się rozmnażał i miał zwolenników
Bez liku!

Podgrzewacz USB oraz zestaw gadżetów wygrywa Pan Stanisław Paciorek. Gratulujemy!

Leon-zyczenia (1)

 

To jeszcze nie koniec! Wasze życzenia okazały się tak wspaniałe, że postanowiliśmy wyróżnić więcej osób. Do osób wyszczególnionych niżej wędruje paka pełna wspaniałych gadżetów. 

Zestawy gadżetów wygrywają

Pan Adam Dobrucki, gratulujemy!

Leonie jeruna pizło wom 20 lot. Jeżech z womi prawie tyla samo czasu. Co wom życzyć. No na pewno dużo zdrowia bo tego nigdy ni ma mało. Fest predkich łączy.. Masa kanałów. Pinidzy wom ni życza bo to mocie. Dupne halby i piknej imprezy.A tak bardziej poważnie to róbcie to co robicie teraz czyli rzetelnej i uczciwej pracy jesteście najlepsi i z całego serca życzę całej ekipie firmy Leon WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO i kolejnych okrągłych rocznic 100 lat.

Pan Zbigniew Raczyński, gratulujemy!

Internecie internecie przyjacielu na całym świecie, działaś sprawnie działaś cicho i nie bierze mnie już Licho. Chodz jesteście w inny gronie to myśl o LEONie zawsze płonie. Życzenia śle z oddali byśmy następne 20 lat razem świętowali 100lat ( :

Pan Adrian Orzoł, gratulujemy!

Jak pogoda Jarka Kreta miejcie zawsze szybkiego neta. Leon to też siatkarz Polski, który silny i odważny jak Wasz zasięg- niebalany. Z łacińskiego leon to jest lew, to i światłowód biegnie jak w żyłach krew. Na samsunga dziś poluję i mej przyszłej żonie sprezentuję jeśli trochę szczęścia będzie i chętnych więcej nie przybędzie. Koniec końców życzę wielu nowych biorców. Najlepszego dla całej załogi.

Zestawy gadżetów wygrywają

Pan Bartosz Mika. Gratulujemy!

Wszystkiego najlepszego, Światłowodu jak błyskawica szybkiego. Zasięgu w każdym miejscu, Nawet na świata końcu. Samych bogatych pakietów, I żeby zadowolenie klientów było najważniejszym z priorytetów. Zawsze miłej i fachowej obsług. No i najważniejsze- żeby żywot firmy Leon był bardzo długi! Sto lat od zadowolonego klienta!

Pan Adam Żurek, gratulujemy!

W warszawskim zoo mieszka słoń o imieniu Leon
Lat dwadzieścia ma koleżka więc od dawna już tam mieszka
Rybnik również ma Leona lokalnego hegemona co internet oferuje
i w tym roku też świętuje, a więc życzeń oczekuje.
A więc życzę Ci rozwoju i taniego kabla w zwoju
Powiększenia też zasięgu do całego już okręgu
Abonentów też bez liku, pracowników zespoliku
I kolejnych lat na rynku by trzydziestkę świętować w szynku.

Pani Katarzyna Kędzierska, gratulujemy!

Dziś dwadzieścia lat, ma ten co otworzył mi okno na świat! Bez Ciebie nie byłoby pracy, zabawy, Ty każdego dnia układasz moje sprawy. Bo Szybki z Ciebie Leon zawodowiec, zasługujesz na Manhattanie mieć biurowiec! Światłowodowy liderze! Tylko w Ciebie wierzę! Jestem Ci wierna od wielu lat-razem zdobywamy wirtualny świat! Z Tobą nawet Pandemia nie jest straszna ani wroga, bo mogę dzięki Tobie szybko po necie surfować! To Leon jest bohaterem w moim domu! Dzięki niemu praca zdalna, jest realna i genialna. No a zdalne nauczanie.. bułka z masłem na śniadanie. Zero stresu gdy korzystam z Leona ,każda sprawa szybko załatwiona! A zasięg -tylko pogratulować! Teraz mogę nawet w Marsjanami czatować;) Jesteś bardzo wszechstronnie uzdolniony-telewizja ,telefonia i szybkie serfowanie w internecie tylko u was mam to w jednym pakiecie! Leonie! do Ciebie me serce dziś płonie! Jesteś doświadczony i nowoczesny zarazem, więc ..pozostańmy nadal razem!:)

Skip to content