LEON!Więcej – praca

LEON!Więcej – praca

Być może Ty również, jak wielu mieszkańców regionu, w ostatnim czasie pracujesz z domu. To nowa sytuacja dla wszystkich. Pracowników i pracodawców. Sytuacja ta również pokazała, jak ważny jest szybki stabilny dostęp do internetu. Tysiące ludzi nie mogłoby dzisiaj pracować, gdyby nie szybkie łącza internetowe. Na szczęście Leon od dawna inwestuje w światłowody.

Leon!Więcej - praca

Zwiększamy Twoje możliwości

Szybszy internet, to łatwiejsza praca. Jeśli łączysz się z zewnętrznymi systemami lub wysyłasz duże pliki, z pewnością ucieszy Cię informacja, że zwiększyliśmy Twoją prędkość wysyłania dwukrotnie.

Upload x2

Twoje bezpieczeństwo

Praca z domu niestety niesie ze sobą również zagrożenia. Podczas gdy sieci firmowe często są dobrze zabezpieczone, to nasze komputery domowe już niekoniecznie. Dlatego szczególnie teraz proponujemy zwrócić szczególną uwagę na zabezpieczenia.

Antywirus na dowolne urządzenie
Pakiet bezpieczeństwa od Leona możesz zainstalować na dowolnym urządzeniu.

Przed wieloma wirusami i wyłudzeniami może zabezpieczyć nas jedna z najważniejszych zasad bezpiecznego korzystania z internetu: Sprawdzaj źródło przychodzących powiadomień i jeśli coś budzi Twoje wątpliwości, nie wykonuj żadnej żądanej akcji. Nie klikaj w podejrzane linki, nie pobieraj załączników, których pochodzenia nie jesteś pewien i weryfikuj autora wiadomości.

Bardzo dobrym wsparciem Twojego bezpieczeństwa są programy antywirusowe. Przypominamy, że Pakiet Bezpieczeństwa, który dba o Twoje dane, pieniądze i prywatność możesz mieć już za 7,99 zł/m-c. Sprawdź i bądź mądry przed szkodą!

Potrzebujesz szybszego internetu?

Jeśli mimo zwiększonego uploadu Twój internet nie jest dla Ciebie wystarczający, możesz telefonicznie zamówić zwiększenie prędkości Twojej usługi.

Po prostu zadzwoń do Biura Obsługi Klienta i zapytaj o ofertę na wyższe prędkości – telefon: 32 440 8000.

Duże pliki to nie problem

LeoDysk to Twoja przestrzeń na dane. Możesz przesyłać, przechowywać i dzielić się dowolnymi materiałami. Szybko, bezpiecznie, z każdego miejsca i urządzenia.

Co więcej, Twój LeoDysk jest dla Ciebie zupełnie bezpłatny. Otrzymujesz 10GB, co pozwoli Ci swobodnie dzielić się nawet bardzo dużymi plikami.

Share this post

Skip to content