Pakiet bezpieczeństwa

Zagrożenia w sieci mają różną postać

Korzystaj z Kontroli Rodzicielskiej dla pełnego bezpieczeństwa.
Chroń dzieci przed przemocą w sieci, niebezpiecznymi treściami czy zgubieniem telefonu.

Zabezpiecz się przed wzięciem kredytu na skradzione dane.
Chroń pieniądze w banku i zakupach online.

Zabezpiecz wszystkie sprzęty przed groźnymi wirusami.
Chroń prywatność przed hakerami.

Jak zamówić ochronę?

3 kroki do ochrony
WYBIERZ PAKIET
WYBIERZ PAKIET

Do wyboru masz:

 • Family Pack – hit sprzedaży!
 • Internet Security
 • Antivirus Plus
 • Antivirus for Mac

ZAMÓW PAKIET W EBOK
ZAMÓW PAKIET W EBOK

Zaloguj się w EBOK i kliknij przycisk  Zamów  przy wybranym pakiecie.

WŁĄCZ OCHRONĘ
WŁĄCZ OCHRONĘ

Po zamówieniu:

 1.  Otrzymasz maila z informacją o aktywacji pakietu i prośbą o założenie konta Central  (konto Central to takie centrum sterowania – proste i intuicyjne) – loginem jest mail, hasło ustawiasz sam
 • W trakcie instalacji i konfiguracji wystarczy zalogować się na swoje konto Central
 • Można również zainstalować aplikację bezpośrednio na urządzeniu z konta Central. W tym celu przejdź do zakładki Moje urządzenia i kliknij przycisk Zainstaluj produkty Bitdefender na swoich urządzeniach. Na systemach Windows i macOS nastąpi pobieranie instalatora, a na systemach Android i iOS dojdzie do przekierowania do sklepu (Google Play, Appstore)

Porównanie dostępnych pakietów

Bitdefender Internet SecurityDla Windows

Inteligentny Antywirus
Ochrona prywatności
Ochrona przeglądania
Ochrona Kamery i Mikrofonu
Kontrola rodzicielska
Zapora sieciowa

Ochrona 1 urządzenia
6,50 zł/m-c

Ochrona 3 urządzeń
9,50 zł/m-c

Bitdefender Antivirus PlusDla Windows

Inteligentny Antywirus
Ochrona prywatności
Ochrona przeglądania

Ochrona 1 urządzenia
5,50 zł/m-c

Ochrona 3 urządzeń
6,90 zł/m-c

Pakiet dla komputerów Mac

Bitdefender Antivirus for Mac
 • Zaprojektowany dla komputerów Mac
 • Ochrona w czasie rzeczywistym przed wszystkimi wirusami i ransomware
 • Blokowanie i usuwanie adware
 • Bezpieczna sieć VPN zapewniająca pełną prywatność online, 200 MB/dzień/urządzenie
 • Ochrona przeglądania Internetu, w tym zakupów online i bankowości
 • Time Machine Protection dla twoich kopii zapasowych w przypadku ataku ransomware
Ochrona 1 urządzenia
5,50 zł/m-c

Ochrona 3 urządzeń
6,90 zł/m-c

Często zadawane pytania

Bitdefender obsługuje systemy operacyjne:
– Windows (Windows 7 Service Pack 1 lub nowszy),
– macOS X Yosemite (10.10) lub nowszy,
– Android 5.0 lub nowsze,
– iOS 11.2 lub nowszy

Konto Central pozwala na centralne zarządzanie zarówno aktywowanymi subskrypcjami, jak i korzystającymi z licencji wszystkimi urządzeniami. Daje również wiele innych możliwości: od konfiguracji Kontroli rodzicielskiej, poprzez moduł antykradzieżowy, ujednolicony system powiadomień dotyczący wszystkich urządzeń, podgląd statystyk alertów, po zdalne wymuszanie skanowania urządzeń.

Najłatwiej zainstalować aplikację bezpośrednio z konta Central. W tym celu przejdź do zakładki Moje urządzenia i kliknij przycisk Zainstaluj produkty Bitdefender na swoich urządzeniach. Na systemach Windows i macOS nastąpi pobieranie instalatora, a na systemach Android i iOS dojdzie do przekierowania do sklepu, odpowiednio Google Play i Appstore.

Szczegółowe instrukcje dla poszczególnych pakietów są dostępne poniżej:

Aby usunąć urządzenie z subskrypcji i zwolnić miejsce w licencji, wystarczy zalogować się na swoje konto Central, przejść do zakładki Moje urządzenia, kliknąć POKAŻ SZCZEGÓŁY w polu urządzenia, które ma zostać usunięte. Następnie w prawym górnym rogu znajduje się rozwijane menu w postaci 3 pionowo ustawionych kropek. Po kliknięciu na nie pojawi się pozycja Usuń.

Moduł antykradzieżowy pozwala nam na poprawę bezpieczeństwa naszego urządzenia z poziomu konta Central. Mamy możliwość odnalezienia go na mapie świata, zdalne wyczyszczenie danych, zdalne zablokowanie dostępu za pomocą kodu PIN (tylko w systemie Android), wysłanie na urządzenie
wiadomości tekstowej, która wyświetli się na ekranie wraz z odtworzeniem głośnego alarmu. Umożliwia też, w przypadku trzech błędnych prób odblokowania ekranu, zrobienie zdjęcia przednią kamerą, a będzie ono dostępne dla nas z poziomu konta Central.

Czas, jaki pozostał do końca subskrypcji, możemy w każdej chwili sprawdzić z poziomu swojego konta Central, z zakładki Moje subskrypcje, jak i z poziomu samych aplikacji.

Prawidłowo działający produkt Bitdefender w głównym oknie aplikacji zawsze wyświetla komunikat Jesteś bezpieczny. Z poziomu konta Central, z zakładki Moje urządzenia, również możemy podejrzeć statusy naszych urządzeń.

Monitor kamery sprawdza, które zainstalowane aplikacje próbują uzyskać dostęp do kamery internetowej i pozwalają użytkownikowi zdecydować, czy dana aplikacja może z niej korzystać. Umożliwia całkowite zablokowanie dostępu do kamery, zablokowanie dostępu tylko dla przeglądarek oraz automatycznie dostosować blokadę dla aplikacji na podstawie procentowego wyboru 500-milionowej społeczności Bitdefendera.

Monitor mikrofonu umożliwia podjęcie decyzji, które zainstalowane aplikacje mogą korzystać z mikrofonu. Umożliwia wyświetlanie powiadomień, gdy próbują uzyskać do niego dostęp aplikacje, przeglądarki, niezaufane aplikacje lub na podstawie wyboru społeczności użytkowników.

Kontrola rodzicielska pozwala m.in. na zablokowanie urządzenia, kontrolę czasu użytkowania wraz z ustaleniem harmonogramu korzystania i dziennymi limitami, sprawdzenie aktywności na stronach internetowych z możliwością blokowania i zezwalania dla odwiedzanych stron na podstawie kategorii, kontrolę kontaktów na telefonie, blokadę aplikacji czy sprawdzanie lokalizacji dziecka z możliwością dodania obszarów bezpiecznych i zabronionych.

Szybka optymalizacja pozwala na usunięcie niepotrzebnych plików z komputera w celu przyspieszenia jego działania. Moduł ten poszukuje na urządzeniu niepotrzebnych plików systemowych (cache, pliki tymczasowe Windows, pliki w koszu), błędnych wpisów do rejestru systemu czy plików przeglądarek internetowych (cache, cookies, historia stron, pliki tymczasowe).

Tryb ostrzegania w Zaporze Sieciowej pozwala nam na monitorowanie każdego wychodzącego połączenia sieciowego. W przypadku, gdy któraś z zainstalowanych aplikacji próbuje połączyć się z internetem, Zapora Sieciowa blokuje to połączenie i prosi użytkownika o Zezwolenie lub Odrzucenie tego połączenia.

Tak, Bitdefender posiada moduł Ochrony Online, który sprawdza każdą stronę internetową i dba, aby użytkownik nie padł ofiarą stron phishingowych czy podszywających się pod inne strony.

Już dziś zabezpiecz swój komputer, tablet i smartfon.

Włącz Pakiet Bezpieczeństwa w EBOK i poczuj się bezpiecznie.

 

Masz Pytania? Czekamy na Ciebie

Zapraszamy do kontaktu w wygodny dla Ciebie sposób.
Zostaw numer. Oddzwonimy!

Zostaw swój numer. Oddzwonimy!

Obsługa Leona skontaktuje się z Tobą i odpowie na wszystkie pytania.
Wpisz swój numer telefonu.
  Informacje o przetwarzaniu danych znajdziesz na tej stronie.


  Potwierdź, że nie jesteś robotem:

  Napisz wiadomość!

  Formularz kontaktowy

  Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania lub sugestie.
  Wypełnij formularz i wyślij do nas.


   Potwierdź, że nie jesteś robotem:
   Skip to content